Kosmetika

MÁDARA Třpytivý opalovací BB krém SPF15 100 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Opalování
  • Třpytivý opalovací BB krém MÁDARA chrání pokožku před UV zářením. Obsahuje aloe vera a olej z maliníku včetně přírodních minerálních filtrů a antioxidačních látek, které zabraňují fotostárnutí.
NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml Při nákupu produktů značky MÁDARA v minimální hodnotě 990 Kč získáte NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
509

O produktu: MÁDARA Třpytivý opalovací BB krém SPF15 100 ml

50135310

Úvod

Třpytivý tělový opalovací BB krém MÁDARA s certifikací přírodního původu chrání pokožku a dodává jí smyslnou záři. SPF 15 poskytuje střední ochranu proti škodlivým UVA/UVB paprskům. Díky obsahu přírodních minerálních filtrů, aloe vera a malinového oleje s uklidňujícími účinky bude vaše pokožka svěží, hladká a projasněná. Antioxidanty vitaminy A a E napomáhají regeneraci kůže, minimalizují riziko vzniku pigmentových skvrn a bojují proti fotostárnutí. Vhodné pro všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • střední ochrana proti UV záření, SPF 15
  • antioxidační účinky
  • minerální filtry
  • zanechává svěží a projasněnou pleť
  • pro všechny typy pleti


Použití

Aplikujte v dostatečném množství před pobytem na slunci. Vždy znovu aplikujte po plavání, umytí nebo osušení ručníkem. Používejte denně na nohy, ruce a ruce vystavené slunci, abyste chránili pokožku před poškozením UV zářením.


Upozornění

Krém nezajišťuje 100% ochranu před UVA/UVB paprsky. Vyhněte se dlouhodobému pobytu na slunci, i když používáte opalovací krém. Nadměrné vystavování se slunci představuje vážnou hrozbu pro zdraví. Kojence a malé děti chraňte před přímým slunečním zářením.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.