Hawkins & Brimble Matující pomáda na vlasy pro muže 100 ml

Kosmetika

NAVÍC Bean Body Tělový peeling Kokos 220 g Při nákupu produktů značek Hawkins&Brimble, Percy Nobleman nebo Scottish Fine Soaps v minimální hodnotě 499 Kč získáte NAVÍC Bean Body Tělový peeling Kokos 220 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

265

O produktu

Hit sedmdesátých let se vrací do módy! Pro všechny muže, kterým záleží na upraveném a reprezentativním vzhledu, je určena matující pomáda. Pomáda udrží účes v nezměněné podobě od rána do večera a nezalekne se ani větru, deště a jiných nepříznivých vlivů počasí. Snadno se aplikuje a vlasy získávají přirozený matný vzhled. Neobsahuje parabeny, barviva ani minerální oleje a není testována na zvířatech.

Výsledek:

  • pomáhá rychle upravit účes
  • dodává elegantní matný vzhled
  • zlepšuje stav vlasů a pokožky

Složení:

Pomáda neobsahuje parabeny, barviva ani minerální oleje, hodí se proto na všechny typy vlasů včetně jemných či barvených. Obsahuje kokosový olej a tsubaki, které napomáhají zlepšovat stav vlasů i pokožky hlavy.

Použití:

Na konečky prstů naberte malé množství pomády a rozetřete ji rovnoměrně v dlaních. Poté ji naneste do suchých či vlhkých vlasů a vytvarujte si požadovaný účes. Zamezte kontaktu s očním okolím, v případě zasažení očí důkladně opláchněte čistou vodou. Pomáda je vhodná pro každodenní použití.