Dr.Max Glucose Gel tuba 3x25 g

Potraviny a nápoje

Značka: DR.MAX
40 % glukóza jako zdroj rychle dostupné energie při sportu nebo při diabetické hypoglykémii. S vysokým komfortem při užívání. Ve formě gelu v tubě.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč vč. DPH. Akce se z důvodu legislativního omezení nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max. Akce platí do 30. 9. 2022.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50113856

Glucose Gel obsahuje 40 % glukózy a je zdrojem rychle dostupné energie. Forma gelu v tubě poskytuje vysoký komfort při užívání. Gel můžete aplikovat přímo do úst. Přípravek Glucose Gel jako rychlý zdroj energie je ideální při sportu neb při diabetické hypoglykémii.


Složení

Monohydrát dextrózy 10 g v jedné tubě.

Čištěná voda, monohydrát dextrózy, zahušťovadlo (solná sůl karboxymethylcelulosy), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervant (sorban draselný), stabilizátor (citrát sodný).

Použití

Jedna dávka: 1-1,5 tuby (10-15 g glukózy). Možno zopakovat nejdříve za 15 minut. Maximální denní dávka jsou 3 tuby (30 g glukózy).  Otočte uzávěr a vymáčkněte požadované množství gelu na vnitřní stranu tváře. Tvář třete lehce z vnější strany, abyste gel rozšířili a lépe se absorboval. Nebo vymáčkněte gel do úst a polkněte.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrné užití může vyvolat nevolnost či průjem. Nepodávejte příjemci v bezvědomí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.