Dr.Max Simethicon 80 Sticks 16 sáčků

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vysoká dávka simetikonu obohacená o anýz a mátu v pohodlných jednorázových sáčcích pro přímé použití bez nutnosti zapíjení. Simethicon je látka, která snižuje povrchové napětí plynů v trávicím traktu a umožňuje tak jejich jednodušší vstřebávání a vylučování. Působí čistě fyzikálním způsobem, ve střevech se nevstřebává a nemá jiné účinky na organismus. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy.

  • Anýz (Pimpinella anisum) přispívá k normální funkci střevního traktu.
  • Máta (Mentha haplocalyx) podporuje normální trávení, pomáhá proti nadýmání a přispívá k normální činnosti trávicí soustavy a střev.

Dávkování:

Dospělí a děti od 10 let užívají 1 sáček denně. V případě nutnosti může být dávka zvýšena na 3 sáčky denně. Obsah sáčku vsypte do úst, nechte rozpustit a polkněte.

Složení:

Simethicon 80 mg, extrakt z anýzu 5 mg, extrakt z máty 5 mg v jednom sáčku.

Sladidlo (sorbitol), simethicon, protispékavá látka (talek), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma (přírodní aroma), extrakt ze semen anýzu, extrakt z listů máty.

Upozornění:

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 10 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.