Medela Calma systém pro kojené děti (bez lahvičky)

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Náhradní sosák pro lahvičky Calma má univerzální velikost, hodí se proto k použití po celou dobu kojení. Jeho speciálně vytvořený design napodobuje tvar bradavky, aby se miminko snadno přisálo a krmilo se svým vlastním tempem.
Skladem na e-shopu
575

O produktu

50057611

Společnost Medela patří mezi přední výrobce kojeneckých pomůcek. Calma systém pro kojené děti je ideálním pomocníkem pro maminky, které mají problém s kojením nebo nemůžou být s miminkem 24 hodin denně. V balení naleznete náhradní násavku určenou pro lahvičku Calma (lahev není součástí balení). Tento sosák vyniká svým jedinečným tvarem, s nímž napodobuje bradavku matky a umožní tak děťátku snadno se přisát a začít s krmením. Miminko si poté samo zvolí rytmus krmení tak, jak je mu to příjemné, aby zvládalo sání, polykání, dýchání i odpočinek.

Univerzální velikost

Sosák v kombinaci s lahvičkou je vhodný používat ke krmení dítěte mateřským mlékem. Univerzální velikost využijete ve všech stádiích růstu miminka, je vhodné ji používat po celou dobu kojení. Aby nedocházelo k nadýmání dítěte, ventilační systém během krmení odvádí nadbytečný vzduch mimo lahvičku. Sosák je zcela zdravotně nezávadný, neobsahuje bisphenol A.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.