Medela Vložky do podprsenky pro opakované použití 2 páry

Péče o dítě

Značka: MEDELA
Medela Vložky do podprsenky pro opakované použití absorbují unikající mléko během období kojení. Pratelné již při teplotě 40 °C bez aviváže.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50083915

Medela Vložky do podprsenky pro opakované použití, pratelné jsou vhodné pro používání při malém úniku mléka (do 15 ml). Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou, což je pro maminky nepříjemné. Bradavky je nutné udržovat v suchu, aby nedocházelo k jejich podráždění a mokvání. Pratelné vložky umožňují cirkulaci vzduchu kolem bradavky a kvalitní jemný materiál zajišťuje velmi pohodlné a diskrétní nošení.

Medela nabízí několik možností zachycení mléka v závislosti na jeho objemu. Jak zvolit správný typ pomůcky: Vložky pratelné - při malém, středním úniku mléka (do 15 ml). Vložky jednorázové - při větším úniku mléka (do 40 ml). Misky na sběr mléka - při velkém úniku mléka (nad 40 ml).

Výsledek:

  • Absorbují unikající mléko.
  • Udržují bradavky v suchu.
  • Diskrétní nošení
  • Pratelné při 40 °C bez aviváže

Použití:

Pratelné vložky do podprsenky můžete používat po celý den. Z hygienických důvodů je vhodné v průběhu dne jejich výměna. Před prvním použitím vyperte vložky na 40 °C bez aviváže.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.