Megafyt SENNOVÝ LIST 50 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: MEGAFYT
K přípravě rostlinného nálevu s projímavým účinkem. Léčí funkční zácpu. Pouze ke krátkodobému použití. Pro dospělé a dospívající od 12 let.
Skladem na e-shopu
55

O produktu

50011615

Rostlinné projímadlo ke krátkodobé léčbě funkční zácpy. List senny je vhodné užívat jen tehdy, pokud není možné dosáhnout zlepšení obtíží změnou stravování nebo podáváním objemových projímadel. Je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Užívání u těhotných žen a kojících matek se nedoporučuje.

Hlavní vlastnosti:

  • list senny sypaný
  • rostlinné projímadlo ke krátkodobému použití
  • léčba funkční zácpy

Dávkování

Jednu čajovou lžičku přelijte ¼ l vařící vody. Nechte 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Poté slijte. Čaj připravujte vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Užívejte 1 šálek čaje nejlépe na noc. Účinek nastává po 8-12 hodinách. Většinou postačí, aby se tento léčivý čaj použil 2 -3x týdně.

List senny je určen ke krátkodobému užívání, po dobu nejdéle 1-2 týdnů. Užívání přípravku po dobu delší než 1-2 týdny konzultujte s lékařem.

Složení

List senny (Sennae folium).

Upozornění

Pokud je u Vás nezbytné užívat projímadlo (laxativum) každý den, je nezbytné vyšetřit příčinu zácpy. Dlouhodobému používání může vést k poruše funkce střev a k závislosti na laxativech.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.