Pharma Activ Melatonin Mučenka Meduňka B6 100 tablet

Doplněk stravy

Melatonin přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáha usínání.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095146

Melatonin přispívá k zlepšení kvality spánku, napomáha usínání. Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti. Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí a k zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Mučenka (Passiflora incarnata) je bylina, která podporuje relaxaci a spánek. Meduňka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitivní a duševní zdraví, pozitivní náladu, relaxaci a spánek. Vitamín B6 podporuje správnou činnost nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování:

1 tableta 1x denně před spaním. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá, a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem, po konzultaci je možno zvýšit dávku na čtyři tablety denně před spaním. Melatonin není návykový.  Nebyla stanovena dávka, která by určila předávkování.

Složení:

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 tableta 700mg): Inulin 513,85mg, Mučenka extrakt 3% z květů 90mg, Meduňka extrakt 10:1 z listů 90mg, Steran hořečnatý (protispékavá látka) 3,5mg, Vitamín B6 1,4mg/100%*, Melatonín 1,25mg. %* - referenční hodnota příjmu.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 18 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Dodavatel: Pharma Activ Czech s.r.o.

Vyrobeno na Slovensku.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.