Doplněk stravy

Mentis Krill 60 kapslí

Značka: MENTIS

Mentis Krill - zdroj nové generace Omega-3 nenasycených mastných kyselin, které podporují rozvoj funkcí srdce a mozku. Pomáhá předcházet řadě vážných onemocnění.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mentis Krill 60 kapslí

50103064

Mentis Krill je doplněk stravy obsahující krillový olej jako zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin. Krill je souhrnné označení pro malé mořské korýše žijící ve světových oceánech především v polárním pásu.

Získávání krillu se provádí ekologickým a trvale udržitelným způsobem a místo výlovu je 100% dohledatelné pomocí GPS souřadnic. Ihned po lovu je krill pečlivě zpracováván, aby byla zajištěna jeho vysoká kvalita. Krill žije v čistých oceánech polárního pásu a živí se výhradně fytoplanktonem, který není nijak ovlivněn toxiny (olovo, rtuť) jako ryby.

  • Nová generace zdroje Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA.
  • Bez rybího odéru a chuti.
  • Neobsahuje olovo.
  • Obsahuje přírodní antioxidant astaxanthin a fosfolipidy.
  • Má všechny benefity rybího oleje, který také postupně nahrazuje ve zdravých jídelníčcích.

Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA přispívají k normální činnosti srdce, DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při užívání 250 mg EPA a DHA denně a 250 mg DHA denně. Velké množství antioxidantů chrání buňky a fosfolipidy podporují mozkovou činnost. Krillový olej chrání pokožku a pomáhá v boji proti vráskám.

Dávkování:

Užívejte 2-4 kapsle denně nebo dle doporučení odborníka.

Složení:

Superba™ 2 krilový olej 1000 mg obsahuje Omega-3 masné kyseliny 248 mg - EPA (kyselina eikosapentaenová) 138 mg a DHA (kyselina dokosahexaenová) 65 mg, Fosfolipidy 490 mg, Astaxanthin 1,6 µg ve 2 kapslích.

Superba™ 2 krilový olej, želatina, glycerol, sorbitol, ethyl vanilin.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

www.mentislab.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.