Milupa lp-flakes 375 g

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: MILUPA
Snídaňové lupínky Milupa lp-flakes s nízkým obsahem bílkovin jsou určené na řízenou dietní výživu při vrozených poruchách metabolismu, selhání ledvin nebo jater, vyžadujících dietu se sníženým příjmem bílkovin.
Skladem na e-shopu
159

Cena za 1 kg: 424 Kč

O produktu

50060414

Milupa lp-flakes jsou snídaňové lupínky s nízkým obsahem bílkovin, které jsou určené na řízenou dietní výživu při vrozených poruchách metabolismu, selhání ledvin nebo jater, a dalších onemocněních vyžadujících dietu se sníženým příjmem bílkovin. Obsahují vlákninu. Milupa je potravina pro zvláštní lékařské účely, určená k používání výhradně pod lékařským dohledem.

Hlavní vlastnosti:

  • křupavé snídaňové lupínky 
  • obsahují vlákninu
  • pro dietu se sníženým příjmem bílkovin

Dávkování

Doporučený příjem závisí na věku, tělesné hmotnosti a zdravotním stavu pacienta. Tento přípravek je vhodné konzumovat jako součást pestré nízkobílkovinné stravy pro pokrytí nutričních potřeb pacienta. Může být konzumováno jako samostatná svačina nebo v kombinaci s vhodnou náhradou mléka, např. Milupa lp-drink.

Složení

Škrob (pšeničný, bramborový, kukuřičný), cukr, modifikovaný škrob, inulin, med (2,4 %), maltodextrin, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), sůl, barvivo (beta-karoten, (obsahuje sóju)), sladový extrakt, kyselina L-askorbová, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, riboflavin, retinyl-acetát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin.

Upozornění

Používejte pouze pod lékařským dohledem. Nevhodné jako jediný zdroj výživy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.