Doplněk stravy

Mollers Mama Omega 3 + vitaminy a minerální látky 28 kapslí + 28 tablet

Značka: MOLLERS

Omega 3 mastné kyseliny v kapslích doplněné vitaminy a minerály (kyselina listová, vitaminy B6 a D, železo, jód, hořčík) v tabletách pro ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící matky.

Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 ks doplňků stravy značky Mollers získáte slevu 20 %. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Mollers Mama Omega 3 + vitaminy a minerální látky 28 kapslí + 28 tablet

50117152

Úvod

Zdraví ženy i jejího miminka. Přípravek Möller’s Mama obsahuje omega 3 mastné kyseliny obohacené vitaminy a minerály, které jsou potřebné v době plánování otěhotnění, v období těhotenství a kojení.

  • Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). DHApřispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).
  • Kyselina listová ve formě folátu podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost a imunitní systém.
  • Vitamin Dje nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí. Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a příznivě ovlivňuje imunitní systém.
  • Vitamin B6 napomáhá tvorbě červených krvinek, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
  • Jód přispívá k normální činnosti štítné žlázy a ke správné funkci nervového systému, přispívá k normálnímu růstu dětí.
  • Hořčíkpřispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, podílí se na správné funkci svalů a pomáhá udržet zdravé kosti
  • Železo příznivě ovlivňuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle.

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1 kapsle s Omega 3 a 1 tableta s vitaminy a minerálními látkami. Zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Kapsle s Omega 3: Omega 3 mastné kyseliny 700 mg, z toho DHA 470 mg a EPA 135 mg v jedné kapsli. Koncentrovaný rybí olej, jedlá želatina (hovězího původu), zvlhčující látka glycerol, antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolu).

Tableta s vitaminy a minerálními látkami: Vitamin D 37,5 µg (750 % DRHP), vitamin B6 5 mg (357 % DRHP), foláty 600 µg (300 % DRHP), z toho kyseliny listová 300 µg a L-methylfolát vápenatý 300 µg, hořčík 100 mg (27 % DRHP), železo 30 mg (214 % DRHP), jód 200 µg (133 % DRHP) v jedné tabletě.

DRHP …..denní referenční hodnota příjmu.

Hydroxid hořečnatý, plnící látky (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), fumarát železnatý, maltodextrin, leštící látky (hořečnaté soli mastných kyselin, šelak, hydroxypropylmethylcelulóza, karnaubský vosk), pyridoxin hydrochlorid, zvlhčující látka (glycerol), L-methylfolát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.