Péče o dítě

MonPeri Klasik S 3-6 kg dětské plenky 50 ks

Značka: MONPERI
1.0

Hypoalergenní a prodyšné jednorázové dětské pleny. Předchází zapaření a rychle odvádí vlhkost od citlivé pokožky. Z biologicky odbouratelných materiálů.

279

O produktu: MonPeri Klasik S 3-6 kg dětské plenky 50 ks

50116200

Úvod

MonPeri není jen plena, je to péče o dítě. Dětské jednorázové pleny byly vyvinuty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Prodyšné materiály předchází zapaření a opruzeninám. Neobsahují příměsi, které by mohly pokožku dráždit. Super absorpční jádro rychle a bezpečně odvádí tekutinu od pokožky a uzamyká zápach. Plenka se perfektně přizpůsobí a nebrání dítěti v pohybu. Ekologicky šetrné plenky MonPeri jsou z velké části vyrobeny z přírodních a biologicky odbouratelných materiálů. Velikost S 3-6 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • kvalitní savé jádro uzamkne tekutinu uvnitř aby povrch pleny zůstal suchý
  • ultra prodyšná tkanina umožňuje pokožce dýchat
  • elastický pas pevně přilne k zádům dítěte
  • dvojité boční manžety zabraňují úniku obsahu pleny
  • trojité boční gumičky se přizpůsobí pohybu dítěte a zároveň napomáhají správnému postavení kyčlí
  • uchycení na suchý zip umožňuje opakované zapínání, tiché odlepování neruší spánek dítěte
  • přírodní aloe na vnitřním povrchu pleny pečuje o citlivou dětskou pokožku

Žádné vyrážky

MonPeri jsou bez parfemace, chloru a dalších příměsí, které by mohly dráždit dětskou pokožku a způsobovat například alergie a astma. Bělení u řady Klasik probíhá metodou ECF-Elemental Chlorine Free.

Ekologické složení

Pleny MonPeri jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů. Nejméně 70 % je biologicky rozložitelných. Neobsahují žádné škodliviny ani chemické látky. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů (FSC). Pleny nejsou parfémované.


Složení

Buničina – biologicky rozložitelná; netkaná textilie – rozložitelná, lze recyklovat, LDPE tvoří uvnitř plenky tenkou nepropustnou vrstvu - recyklovatelný, rozložitelný, netoxický a bez zápachu; SAP gel jsou drobné krystalky schopné absorbovat až 300-násobek své váhy, pohltí zápach a působí antibakteriálně - netoxický, recyklovatelný, nerozkládá se, díky svým netoxickým vlastnostem není zátěží pro životní prostředí; elasten (Creora); Aloe vera.


Upozornění

Prázdný obal uchovejte mimo dosah dětí, hrozí nebezpečí udušení.


O značce

Česká značka MonPeri byla inspirována zkušenostmi maminek, které chtěly pro své děti nadstandartní péči. Všechny výrobky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem – SZÚ.  Plenky i podložky najdete v mnoha nemocnicích po celé ČR. Jsou natolik šetrné, že je bez obav používají i děti trpící na plenkovou dermatitidu, opruzeniny nebo i s vážnými kožními problémy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.