Kosmetika

NAIF Ochranné mléko na opalování pro děti a miminka SPF50 200 ml

Značka: NAIF
Produktová řada: Baby & Kids

Ochranné mléko na opalování pro děti a miminka NAIF s ochranným faktorem SPF50 poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením. Šetrné k pokožce i přírodě.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

865
Ušetříte 21%

Původní cena:  1 090 Kč  ·  sleva 225 Kč

Nejnižší cena před slevou: 1090 Kč

Doprava zdarma

O produktu: NAIF Ochranné mléko na opalování pro děti a miminka SPF50 200 ml

50136779

Úvod

Ochranné mléko na opalování pro děti a miminka SPF50 NAIF poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Základem tohoto přípravku je čistý oxid zinečnatý bez nanočástic, který účinně odráží sluneční paprsky a je vhodný i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Mléko po nanesení zůstává na pokožce, nevstřebává se do ní. Jeho vrstva funguje jako zrcadlo, které odráží sluneční paprsky. Díky tomu ho mohou používat i nejmenší děti včetně novorozenců.

Šetrný k dětské pokožce i přírodě

Ve složení najdete slunečnicový olej, který zvláčňuje a napomáhá snadnému roztírání. Po nanesení mléko nezanechává nepříjemné stopy, je voděodolné a funguje ihned po aplikaci. Působí proti vysušováním pokožky. Obsahuje přírodní minerální filtry. Svým šetrným složením neovlivňuje vodu a život v oceánech. Složení je 100% veganské. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF50
  • obsahuje výživný slunečnicový olej
  • vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku dětí

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je mléko voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Vždy používejte pokrývku hlavy a ochranné oblečení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.