Natural Medicaments Reishi Premium 90 kapslí

Doplněk stravy

Natural Medicaments Reishi Premium 90 kapslí obsahuje standardizovaný extrakt z reishi s 20 % polysacharidů. Reishi podporuje imunitní systém.
Skladem na e-shopu
469

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50101403

Doplněk stravy s houbou reishi, která podporuje imunitní systém. Natural Medicaments Reishi Premium 90 kapslí obsahuje extrakt z lesklokorky lesklé neboli reishi. Tato dřevokazná houba patří mezi oblíbené rostlinné prostředky tradiční čínské medicíny pro podporu přirozené obranyschopnosti organizmu. Reishi má příznivý vliv hladinu cholesterolu v krvi i na celou oběhovou soustavu. Surovina je standardizovaná na minimálně 20% obsah polysacharidů a plněná do rostlinných kapslí, vhodných i pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • reishi podporuje imunitní systém
  • reishi příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu
  • extrakt s 20 % polysacharidů

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení v 1 kapsli: Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum, extrakt 8:1 odpovídá 4000 mg aktivní látky, 20 % polysacharidů) 500 mg, Kapsle HPMC je rostlinného původu, vhodné pro vegany.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.