Péče o dítě

ECO by Naty Junior 11–25 kg dětské plenky eco-pack 42 ks

Jednorázové plenky jsou šetrné k dětské pokožce i k životnímu prostředí. Jsou určené pro děti o hmotnosti 11-25 kg.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: ECO by Naty Junior 11–25 kg dětské plenky eco-pack 42 ks

50106198

Naty dětské pleny Junior jsou díky přírodním materiálům velmi jemné k dětské pokožce. Plenky jsou dobře snášeny i dětmi s citlivou pokožkou. Jsou dobře prodyšné, bez parfemace, chlóru a latexu. Jednorázové plenky jsou opatřeny elastickými pásky a jemnou gumičkou.Velmi dobře drží, a přitom umožňují vašemu dítěti volný pohyb nožičkami. Jsou určené pro děti o hmotnosti 11-25 kg.

  • Jemné k dětské pokožce
  • Z 55-60 % jsou okamžitě biologicky odbouratelné
  • Neobsahují latex, chlór, žádné vůně ani barviva

Složení:

  • vnější plášť (který je u konvenčních plenek plastový) má certifikaci "OK compost", zaručující rychlou biodegradabilitu a je vyroben ze 100% přírodního materiálu založeném na kombinaci kukuřičného škrobu (bez GMO) a celulózových vláken (s udržitelnou certifikací FSC) - a i přesto, že je nepropustný, tak je prodyšný a umožňuje pokožce dýchat.
  • vnitřní vrstva je taktéž prodyšná a je vyrobená z kukuřičného škrobu (samozřejmě opět bez GMO), přírodních aditiv a polyesteru, který se za příznivých podmínek na skládce kompletně rozloží.
  • savé jádro je založeno na celulóze spolu s malým množstvím SAP kvůli savosti a nepropustnosti (netoxický a bezpečný gelový absorbér)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.