Ostatní příkrmy

Nestlé BIO Mléčná kaše banánová 200 g

Značka: NESTLE
  • Banánová mléčná kaše NESTLÉ BIO je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Je vyrobena z kvalitních surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nestlé BIO Mléčná kaše banánová 200 g

50108631

Hledáte vhodný příkrm pro své dítě, který by mu chutnal a byl zároveň vyroben ze surovin co možná nejvyšší kvality? Vyzkoušejte mléčnou kaši NESTLÉ BIO s oblíbenou banánovou příchutí. Je vyrobena ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství. Obsahuje důležité vitaminy a minerální látky (obsah vitaminů A a D odpovídá zákonem stanoveným požadavkům). Jemnou banánovou příchuť ocení i nejnáročnější malí jedlíci. Kaše se snadno připravuje a netvoří hrudky. Je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce a podává se lžičkou přiměřené velikosti. Obilné kaše jsou vhodnou součástí jídelníčku malých dětí v období zavádění prvních příkrmů.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobena ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství
  • obsahuje důležité vitaminy a minerály
  • s oblíbenou banánovou příchutí
  • snadno se připravuje
  • nevytváří hrudky
  • určena pro děti od ukončeného 6. měsíce

Příprava:

Před přípravou si důkladně umyjte ruce a zkontrolujte čistotu všech nádob. Do misky či hlubokého talíře nalijte 150 ml převařené vlažné vody. Za stálého míchání postupně nasypte 50 g kaše (přibližně 6-7 polévkových lžic). Pečlivě promíchejte vidličkou či šlehací metlou, nechte asi půl minuty odstát a opět promíchejte.

Složení:

Mouky 66,5 % (pšeničná* 44,3 % - část enzymaticky hydrolyzovaná, ovesná* celozrnná 22,2 %), sušené odtučněné mléko* 22,1 %, rostlinné oleje (řepkový* nízkoerukový, slunečnicový* s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový*), banánové vločky* 3,7 %, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové), vitamíny (A, D, B1).

*z ekologického zemědělství

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.