Kosmetika

NIOXIN System 3 Scalp and Hair Leave-In Treatment bezoplachová péče 100 ml

Značka: NIOXIN
Produktová řada: Optimo System 3

NIOXIN System 3 Scalp and Hair Leave-In Treatment je bezoplachová péče o lehce řídnoucí barvené vlasy. Zlepšuje jejich strukturu a pomáhá k plnějšímu účesu.

465
Doprava zdarma

O produktu: NIOXIN System 3 Scalp and Hair Leave-In Treatment bezoplachová péče 100 ml

50135715

Úvod

Intenzivní bezoplachová péče o lehce řídnoucí barvené vlasy. Scalp and Hair Leave-In Treatment je závěrečným krokem 3složkového režimu NIOXIN System 3. Jeho formule založená na technologii BioAMP je bohatá na vitaminy, antioxidanty a rostlinné výtažky, které vyživují pokožku, zlepšují vlasovou strukturu a pomáhají k plnějšímu účesu.

Výsledek

  • péče o mírně řídnoucí barvené vlasy pro podporu jejich objemu
  • zpevňuje strukturu vlasů a zároveň je chrání před lámáním
  • zvyšuje objem každého pramene vlasů a zanechává účes plnější
  • s nikotinamidem a výtažky z kvasnic
  • mátová silice osvěžuje vlasovou pokožku

Složení

NIOXIN System 3 Scalp and Hair Leave-In Treatment mimo jiné obsahuje: nikotinamid, kofein, mátovou silici, extrakt z čajových lístků, biotin, lecitin, vitamin E, kvasnicový extrakt, extrakty z grepu, citrónu a pomeranče, extrakty z fenyklu, listů borůvky, javoru cukrového a cukrové třtiny.


Použití

Přípravek naneste rovnoměrně na vlhké vlasy a vmasírujte do vlasové pokožky. Neoplachujte. Vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Používejte denně. Ideální efekt v péči o mírně řídnoucí barvené vlasy vám přípravek přinese v kombinaci s šamponem a kondicionérem NIOXIN System 3.


O značce

Portfolio produktů NIOXIN je jedinečný systém péče o řídnoucí vlasy. Používá vyspělé inovativní technologie, díky kterým účes získá plnější a hustší vzhled. Systém NIOXIN byl vytvořen v roce 1987, zakladatelka Eva Graham přinesla průlomovou myšlenku aplikovat metodu péče o pleť i na vlasovou pokožku. Pokročilé technologie Systému NIOXIN přinesly skutečné výsledky, díky kterým získala vlasová péče nový směr, a získala si důvěru mnoha mužů i žen po celém světě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.