Potravina pro zvláštní lékařské účely

Nutridrink Creme čokoláda 4x125 ml

Značka: NUTRIDRINK

Výživa pro snadné polykání. Krémová výživa Nutridrink s vysokým obsahem energie a bílkovin je vhodná pro pacienty se sníženým příjmem nebo zvýšenou potřebou živin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Nutridrink Creme čokoláda 4x125 ml

50065694

Úvod

Výživa pro snadné polykání.
Krémová výživa s vysokým obsahem energie a bílkovin pro pacienty se sníženým příjmem nebo zvýšenou potřebou živin.
 

Hlavní vlastnosti:

  • krémová konzistence usnadňuje polykání
  • skvělá chuť
  • vysoký obsah energie a bílkovin
  • nutričně kompletní, lze použít jako doplnění nebo úplnou náhradu stravy
  • bez lepku

 


Dávkování

Jako doplněk běžné stravy: 2 Nutridrinky Crème jako svačinu nebo chutný dezert. Jako jediný zdroj výživy: 8-10 Nutridrinků Crème denně. Užívat minimálně po dobu 14 dnů.


Složení

Voda, sacharóza, mléčné bílkoviny, maltodextrin, rostlinné oleje, modifikovaný škrob, citronan tridraselný, aroma, emulgátor (mono - a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor (karagenan), cholin chlorid, barvivo*, hydrogenfosforečnan didraselný, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), L-askorban sodný, hydroxid hořečnatý, chlorid sodný, mléčnan železnatý, hydroxid sodný, hydroxid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, retinyl acetát, glukonan měďnatý, síran zinečnatý, seleničitan sodný, síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, chlorid chromitý, cholekalciferol, kyselina pteroylmonoglutamová(kyselina listová), D-biotin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, molybdenan sodný, riboflavin, fluorid sodný, jodid draselný, kyanokobalamin, fytomenadion.


Použití

Skladujte na suchém a chladném místě. Určeno k přímé spotřebě. Nejlépe chutná vychlazený. Po otevření uchovávejte v chladničce. Nepoužitý obsah zlikvidujte do 24 hod. Baleno v ochranné atmosféře. Ošetřeno UHT.


Upozornění

Nutridrink je vhodný jako náhrada části stravy nebo jako jediný zdroj výživy v případě, kdy pokrytí výživových potřeb pacienta nelze dosáhnout běžnou stravou. Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti do tří let. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku. Nevhodný pro pacienty s galaktosémií.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.