Nutrikaše probiotic rakytník a acai 3x60 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: NUTRIKAŠE
5.0
Vydatná, lehce stravitelná kaše pro zpestření jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Neobsahuje lepek ani laktózu.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 g: 38 Kč

O produktu

50116154

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše. Vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Základem kaše je extrudovaná rýže, ochucená lyofilizovaným ovocem. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Přidané kousky rakytníkového pyré byly sušeny hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku, a díky tomu si uchovaly barvu, chuť i obsažené vitamíny. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

A ještě něco navíc

Jedna porce kaše obsahuje 5 miliard probiotických bakterií Bacillus coagulans a 6 % kvalitní vlákniny z čekanky. Tyto bakterie spolu s obsaženou vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených bakterií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce. Kaše je slazena jednoduchým cukrem fruktózou, která má příznivější glykemický index než glukóza.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro celiatiky a osoby s nesnášenlivostí laktózy
  • vhodná při rekonvalescenci i pro racionální stravování
  • vhodná jako vydatná svačina během dne

Složení

Extrudovaná rýžová mouka 34,9 %, glukózový sirup, slunečnicový olej, fruktóza 8,2 %, vláknina inulin 6,3 %, modifikovaný kukuřičný škrob, mrazem sušené rakytníkové pyré 2 % (pyré z rakytníku 40 %, cukr, glukózový sirup, zahušťovadlo E 401), sójový bílkovinný izolát, extrakt z plodů acai 0,75 %, kaseinát sodný, stabilizátor E 340, jedlá sůl, vitamínový a minerální komplex, probiotická kultura Bacillus coagulans (5 mld/porce), přírodní aroma, protispékavá látka E 551, emulgátor E 471, barvivo karoteny.

Použití

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody o teplotě 80 °C a dobře rozmíchejte. Nechte odstát 3-5 minut. Nepoužívejte vařící vodu, aby nedošlo k znehodnocení obsažených probiotických kultur.

Upozornění

Alergeny: Obsahuje sóju a kasein.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.