844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Akce -10%
Nutrilon HA ProExpert 3 800 g

Nutrilon HA ProExpert 3 800 g

50066380
Potravina pro zvláštní lékařské účely
Více o legislativě
429 Kč 479 Kč 536 Kč / 1 kg
Nutrilon
Skladem na e-shopu

Okamžitě k rezervaci ve 154 lékárnách
doručíme do 394 lékáren po celé ČR.

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 12. měsíce. Určená pro děti s rodinnou anamnézou alergie.

Podrobné informace o produktu

Nutrilon 3 HA je hypoantigenní (HA) dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 12. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Určeno při dietním postupu pro děti s rodinnou anamnézou alergie (např. atopický ekzém, alergické astma, potravinová alergie, senná rýma).

Nutrilon 3 HA je vhodnou volbou pro Vaše dítě, pokud má v rodinné anamnéze alergická onemocnění a nemůže být plně kojeno. Pokud se v rodině alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče, má dítě zvýšené riziko vzniku alergie. Právě nyní, kdy se Vaše dítě vyvíjí, podléhá různým novým podnětům ze stravy i okolního prostředí a existuje riziko, že na některý z podnětů zareaguje přehnaně, a tím se rozvine alergie. Přípravek umožňuje minimalizovat styk s antigenem (bílkovinou kravského mléka) díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí,...), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Zařazením běžné (ne hypoantigenní) mléčné výživy před touto snižujete její účinnost. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

Nutrilon 3 HA obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik scGOS/lcFOS (9:1) inspirovanou mateřským mlékem.

Balení:
800 g

Zdroj: www.nutricia.cz

Parametry produktu

Značka Nutrilon Produktová řada HA ProExpert
Specifické zaměření Hypoalergenní EAN 8718117601554

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.