Výživa pro malé děti

Nutrilon Advanced 3 Vanilla 6x800 g

Značka: NUTRILON
Produktová řada: Advanced
  • Nutrilon Advanced Vanilla 3 je mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje klinicky testovanou směs oligosacharidů GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem.
2 499

Cena za 1 kg: 521 Kč

O produktu: Nutrilon Advanced 3 Vanilla 6x800 g

50131706

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - další krok pro podporu imunity*
Nutrilon Advanced 3 Vanilla - pro podporu imunity*

Pro podporu imunity*

Ačkoliv se zdají být velcí, jejich imunita se každým dnem vyvíjí. Právě v batolecím věku čeká imunitu vašeho děťátka mnoho nástrah. Batolecí mléko Nutrilon Advanced 3 Vanilla s unikátní směsí oligosacharidů má speciálně vyvinutou recepturu pro podporu imunitního systému a normálního vývoje* vašeho miminka. S příchutí vanilky bude dětem skvěle chutnat!

Jedinečná receptura je inspirovaná výzkumem výživy v raném věku. Pečlivě vybrané ingredience jsou přizpůsobené výživovým potřebám malých dětí. Bez palmového oleje. 

Batolecí mléko s příchutí vanilky je vhodné pro batolata od ukončeného 12. měsíce.

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí


PODPORA IMUNITY Vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

PODPORA IMUNITY

Vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

SMĚS OLIGOSACHARIDŮ HMO 3‘GL** a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce

SMĚS OLIGOSACHARIDŮ

HMO 3‘GL** a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce

RŮST KOSTÍ Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

RŮST KOSTÍ

Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

OMEGA 3 Obsahuje Omega-3 DHA (kyselina dokosahexaenová)

OMEGA 3

Obsahuje Omega-3 DHA (kyselina dokosahexaenová)Jedinečná receptura bez palmového oleje

Nová receptura Nutrilon Advanced 3 Vanilla obsahuje naši jedinečnou směs prebiotik GOS/FOS, napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce, a také oligosacharid mateřského mléka 3´GL**. Obsahuje také vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí a Omega-3 DHA (kyselina dokosahexaenová).

** 3‘GL = 3‘galaktosyllaktóza, 3‘GL přináší náš unikátní proces

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - jedinečná receptura bez palmového oleje

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - 50 let výzkumu výživy v raném věku

Výzkum výživy v raném věku

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství výživy v raném věku a jejího vlivu na imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a normální vývoj vašeho děťátka. 

Základem pokračovacích a batolecích mlék Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme. Tým 500 vědců se věnuje výzkumu výživy v raném věku v našich nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. 


Podporujeme rodičovství

Nový život. Není nic úžasnějšího. Je to krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Každé miminko, každá rodina je jedinečná. Neexistuje jeden „vzorec“, podle kterého by se měli všichni řídit. Každá rodina píše svůj vlastní příběh. Jsou ty, jejichž dítě klidně prospí celou noc, nebo ty, jejichž dítě se v noci budí hladem. Některé děti jsou spokojené, jiné často pláčou. Rozumíme nádherným i těžším momentům rodičovství. Jsme tu pro vás.

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - podporujeme rodičovství

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - příběh Nutrilonu začíná v přírodě

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě

Příběh Nutrilonu začíná na farmách, kde mají kravičky vhodné podmínky k pastvě. Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Každá kravička je 100% dohledatelná a díky tomu máme zaručenou kvalitu mléka. 

Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zdokonalit kojeneckou a batolecí výživu. Díky inovativním technologiím přinášíme to nejlepší z přírody.Praktické balení pro vás

Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použitím.

Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použitím.

Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním.

Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním.

Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte miminko v druhé.

Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte miminko v druhé.

Odměrka pro správné dávkování s úchytkou pro její uložení.

Odměrka pro správné dávkování s úchytkou pro její uložení.
Návod na přípravu

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra.
Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

Nutrilon Advanced 3 Vanilla - doporučené dávkování

100 ml Nutrilon 3 Vanilla = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 281 kJ (67 kcal).
1 zarovnaná odměrka = 4,9 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.


Složení

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z  mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný,  hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, aroma (vanilin) / aróma vanilín), síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α- tokoferyl acetát, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Obsažené alergeny jsou vyznačeny tučně.

Způsob použití a další informace na obalech.


Důležité upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od 2 let věku. Nutrilon Advanced 3 Vanilla má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a  pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, s vanilkovou příchutí, v prášku. 

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhého kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Baleno v ochranné atmosféře.

Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.