Nuxe BIO Obnovující oční krém 15 ml

Kosmetika

Značka: NUXE BIO
Přírodní péče pro dokonale zářivou pleť v oblasti očí. Obnovující oční krém s pohankou a vitaminem E vyživuje a hydratuje pleť a odstraňuje známky únavy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
639

O produktu

50120700

Přírodní péče pro dokonale zářivou pleť v oblasti očí. Nuxe Bio Obnovující oční krém s pohankou a vitaminem E vyživuje pleť a odstraňuje známky únavy. Pohanka stimuluje hydrataci pleti a redukuje výskyt váčků a tmavých kruhů. Přírodní vitamin E poskytuje jemné pokožce v oblasti očí ochranu před účinky stresu. S bohatou texturou, která se velmi rychle vstřebává a nezanechává mastný nebo lepivý film. Vhodný pro všechny typy pleti. 

Výsledek:

  • redukuje výskyt vrásek, tmavých kruhů a váčků 
  • hydratuje pleť a poskytuje jí ochranu 
  • zajišťuje výživu pleti

Krása z čisté přírody

Kosmetika Nuxe Bio je ORGANICKÁ péče o pleť, která soustředí všechny výhody přírody. Používá ty nejefektivnější aktivní složky, jejichž potenciál je podpořen pomocí technologií šetrných k životnímu prostředí. Textury krémů jemně splývají s pokožkou a přináší pocit potěšení díky vůním, které NUXE drží v tajnosti. Životní cyklus této řady Made in France je založen na odpovědném přístupu, který používá ekologicky navržené obaly, aby se snížil dopad na planetu. Řada Nuxe Bio je certikována jako ORGANIC štítkem ECOCERT v souladu se standardy COSMEBIO.


Složení

Veganské složení doplněné o vitamin E a pohanku, která je bohatá na minerály, nenasycené mastné kyseliny a fytosteroly. S 99 % složek přírodního původu a 72 % složek z organického zemědělství. 

Použití

Aplikujte ráno a/nebo večer. Zahřejte malé množství krému mezi prsty a poté aplikujte na oční okolí. Začněte na spodním víčku od vnitřní strany směrem ven. Zakončete lehkým poklepáním. 

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny. Ikonickým produktem značky je skvostný suchý olej Nuxe Prodigieuse.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.