Nuxe Very Rose Osvěžující odličovací tonikum 200 ml

Kosmetika

Značka: NUXE
Rychlý a snadný krok, který nesmí chybět ve Vaší rutině péče o pleť: ráno pro rozjasnění a hydrataci pleti a večer jako poslední krok odličovacího rituálu.
Skladem na e-shopu
299

O produktu

50121880

Osvěžující sprej s vůní damašské růže je rychlým a snadným krokem, který nesmí chybět ve Vaší rutině péče o pleť: ráno pro rozjasnění a hydrataci pleti a večer jako poslední krok odličovacího rituálu po použití Krémového odličovacího mléka. Nuxe Very Rose Osvěžující odličovací tonikum zabraňuje, aby se pleť cítila vysušená. Obsahuje růžovou květinovou vodu s alantoinem, které pleť zklidňují a zjemňují. Skin-Respect Complex složený z hydratačních cukrů, podporuje její ochrannou bariéru. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Formule testována pod dermatologickým dohledem.

Výsledek:

  • čistí, hydratuje a zklidňuje pleť
  • respektuje přirozenou rovnováhu pleti
  • 95 % přírodních ingrediencí

Složení

95 % všech složek je přírodního původu. Květinová voda z damašské růže a alantoin zklidňují a zjemňují pleť. Skin-Respect Complex: 100% rostlinný původ složený z hydratačních cukrů, podporuje ochrannou bariéru pleti. Čisticí složky přírodního původu z kokosu a kukuřice s velmi dobrou kožní tolerancí. Vhodné pro vegany.

Použití

Zavřete oči a nastříkejte na obličej ze vzdálenosti 15 cm. Přebytečnou vlhkost odstraňte ubrouskem nebo nechte na pleti zaschnout. Ideální v kombinaci s Krémovým odličovacím mlékem nebo Lehkou čisticí pěnou.

O značce

Prestižní francouzská kosmetika Nuxe v sobě kombinuje jedinečnou sílu přírody s účinností vědy. Produkty Nuxe jsou vyvíjené výhradně za použití originálních metod, které jsou založené na poznatcích moderní botaniky a s maximálním využitím síly rostlinné přírody: bez minerálních olejů a barviv. Výjimečnost Nuxe spočívá v okouzlujících vonných esencích s květinovými tóny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.