Hygienická pomůcka

o.b. ProComfort Normal tampony 64 ks

Značka: O.B.

Pohodlí a spolehlivá ochrana, která Vás nebude omezovat během Vašich dnů. Díky technologii Dynamic Fit™ s 3D expanzí se přizpůsobí tvaru těla.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky o.b. v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení
355
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: o.b. ProComfort Normal tampony 64 ks

50133298

Úvod

Pohodlí a ochrana, která vás nebude omezovat během vašich dnů. Nové tampony o.b.® ProComfort™ s technologií Dynamic Fit™ s 3D expanzí se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Spolehlivě absorbují menstruační krev díky zámkovým drážkám, které odvádí tekutinu dovnitř do horní části tamponu. Díky hebkému povrchu SilkTouch® je zavádění i vyjímání tamponu snadné. Tampony o.b.® nejsou bělené chlorem a nejsou parfemované. Jsou testované a schválené v souladu s limity OEKO-TEX ® STANDARD 100. Při výrobě se využívá energii ze 100 % obnovitelných zdrojů, krabička je minimálně ze 75 % vyrobena z recyklovaného papíru, je plně recyklovatelná a potištěná inkoustem na rostlinné bázi, který je šetrnější k životnímu prostředí.

Hlavní vlastnosti:

  • zaručují spolehlivou ochranu při menstruaci
  • bezvadně se přizpůsobí vašemu tělu
  • snadno se zavádí
  • pomocí zámkových drážek je tekutina účinně vedena dovnitř tamponu
  • jádro je 100 % rostlinného původu
  • velikost Normal je vhodná při střední až silné menstruaci

Použití

Správně zavedený tampon poskytuje spolehlivou ochranu. Savost tamponů přizpůsobte podle intenzity menstruace. Před použitím pečlivě přečtěte příbalové informace.


O značce

Značka o.b.® už více než 70 let přináší ženám spolehlivou a diskrétní ochranu. Protože na tom, co je uvnitř, záleží. V hlavním výrobním závodě ve Wuppertalu se využívá energie ze 100 % obnovitelných zdrojů. Krabička je minimálně ze 75 % vyrobena z recyklovaného papíru, je plně recyklovatelná a tištěna inkoustem na rostlinné bázi, který je šetrnější k životnímu prostředí.

*testováno a schváleno v souladu s limity OEKO-TEX ® STANDARD 100.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.