Olimp Chela Mag B6 magnesium + vit. B6 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: OLIMP
Olimp Chela-Mag B6 - magnesium + vit. B6 30 kapslí je doplněk stravy s obsahem patentovaného hypoalergenního a lehce vstřebatelného chelátu hořčíku ALBION®, který je obohacený o vitamín B6.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097775

Olimp Chela-Mag B6 je doplněk stravy s unikátním patentovaným a lehce stravitelným chelátem hořčíku ALBION® a vitamínu B6.

Obě tyto látky napomáhají mimo jiné ke správné funkci nervového a psychického systému, snižují únavu a vyčerpání, podílí se na udržování rovnováhy elektrolytů v těle, jsou zapojeny do energetického metabolismu a správné syntéze proteinů a přispívají k udržování zdravých svalů, kostí a zubů.

Dávkování: 1 kapsle denně po jídle, při vyšší dávce se poraďte s lékařem!

Upozornění:

Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávky a udržujte mimo dosah malých dětí! Kapsle skladujte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřené dóze chráněné před vlhkostí!
Složení: bisglycinát hořečnatý (chelát hořčíku Albion®), maltodextrin, protispékavé činidlo oxid hořečnatý, hořečnaté soli mastných kyselin; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kapsle (želatina, oxid titaničitý).

Nutriční hodnota v 1 kapsli:
Magnézium: 100 mg
Vitamín B6: 2,1 mg

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.