Oral-B Family FROZEN 2 pack Vitality 100 Sensitive White + Vitality Kids Frozen 2

Dentální hygiena

NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack Při nákupu produktů značky Oral-B v minimální hodnotě 3000 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Oral-B Family FROZEN II pack za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

990 ušetříte 200 Kč

Původní cena 1190 Kč, sleva 17%

O produktu

Nechte pokročilou elektroniku, aby se důkladně postarala o čistotu Vašich zubů včetně odstranění plaku. Sada zubních kartáčku Oral-B Family FROZEN 2 obsahuje kartáček pro dospělé Vitality 100 Sensitive White + Vitality Kids s malou kulatou hlavou navrženou pro dětská ústa.

Oral-B Vitality 100 Sensitive White

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality 100 Sensitive se perfektně postará o čistotu Vašich zubů – odstraňuje až o 100 % více plaku více než manuální kartáček. Je osazený oblíbenou hlavicí Sensi UltraThin s extra měkkými, mimořádně tenkými vlákny, která je ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi.

Důkladné vyčištění

Mimořádně důkladnému vyčištění napomáhají oscilačně-rotační pohyby, kterých kartáček Vitality 100 Sensitive vykoná až 7 600 za minutu. Navíc jej výrobce vybavil praktickým časovačem na 4x30 sekund, abyste se jednotlivým kvadrantům svých úst věnovali stejně dlouho.

Složení

Obsah balení: 2 elektrické zubní kartáčky (Vitality + Kids Ledové Království 2), 2 kartáčkové hlavy (Cross Action, Ledové Království 2) nabíječka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.