Oral-B Family FROZEN 2 pack Vitality 100 Sensitive White + Vitality Kids Frozen 2

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
Sada zubních kartáčku Oral-B Family FROZEN 2 obsahuje kartáček pro dospělé Vitality 100 Sensitive White + Vitality Kids s malou kulatou hlavou navrženou pro dětská ústa.
Skladem na e-shopu
999 ušetříte 151 Kč

Původní cena 1 150 Kč sleva 13%

O produktu

50126781

Oral-B Family STAR WARS pack Vitality 100 Cross Action Black + Vitality Kids Star5

Více informací k promo akci 100 denní výzva naleznete v záložce Příbalový leták.

Nechte pokročilou elektroniku, aby se důkladně postarala o čistotu Vašich zubů včetně odstranění plaku. Sada zubních kartáčku Oral-B Family FROZEN 2 obsahuje kartáček pro dospělé Vitality 100 Sensitive White + Vitality Kids s malou kulatou hlavou navrženou pro dětská ústa.

Oral-B Vitality 100 Sensitive White

Elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality 100 Sensitive se perfektně postará o čistotu Vašich zubů – odstraňuje až o 100 % více plaku více než manuální kartáček. Je osazený oblíbenou hlavicí Sensi UltraThin s extra měkkými, mimořádně tenkými vlákny, která je ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi.

Důkladné vyčištění

Mimořádně důkladnému vyčištění napomáhají oscilačně-rotační pohyby, kterých kartáček Vitality 100 Sensitive vykoná až 7 600 za minutu. Navíc jej výrobce vybavil praktickým časovačem na 4x30 sekund, abyste se jednotlivým kvadrantům svých úst věnovali stejně dlouho.


Složení

Obsah balení: 2 elektrické zubní kartáčky (Vitality + Kids Ledové Království 2), 2 kartáčkové hlavy (Cross Action, Ledové Království 2) nabíječka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.