Dentální hygiena

Oral-B iO Series 5 Matt Black+Quite White Duo Pack elektrický zubní kartáček 2 ks

Značka: ORAL-B
  • Inovativní systém magnetického pohonu v kartáčku Oral-B iO5 přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění extra účinné a příjemné.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
6 040 ušetříte 950 Kč

Původní cena 6 990 Kč, sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 6990 Kč

O produktu: Oral-B iO Series 5 Matt Black+Quite White Duo Pack elektrický zubní kartáček 2 ks

50141272

Úvod

Dosud nejdůkladnější a nejpříjemnější čištění zubů pod značkou Oral-B! Vyzkoušejte pokrokovou technologii a špičkové provedení zubního kartáčku Oral-B iO5 a už nikdy nebudete chtít nic jiného! Inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která tak snadno klouzají po zubech a činí čištění účinné a příjemné. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně. Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a pomocí aplikace Oral-B vás navede tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali. Výhodné balení obsahuje 2 kartáčky iO5 (černý + bílý).

Oral-B iO Series 5 Matt Black elektrický zubní kartáček7

Pohodlné, efektivní a šetrné čištění doma i na cestách

Kartáček nabízí 5 chytrých režimů, se kterými si můžete nastavit čištění podle individuálních potřeb: pro každodenní čištění, intenzivní čištění, jemný, super jemný a bělicí. Prémiové cestovní pouzdro zajistí hygienu kartáčku na cestách a stane se elegantním doplňkem každé hygienické tašky. Zažijte to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění zubů od značky Oral-B!

Oral-B iO Series 5 Matt Black+Quite White Duo Pack elektrický zubní kartáček 2 ks6

Hlavní vlastnosti:

  • revoluční magnetická iO technologie zajistí pocit profesionálního a jemného čištění zubů
  • vhodný i pro citlivé zuby a dásně
  • ikonická kulatá kartáčková hlava (Ulimate Clean)
  • chytrý senzor tlaku signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • 5 chytrých režimů čištění
  • výhodné dvojbalení

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.