Oral-B EB 50-4 CrossAction náhradní hlavice s Technologií CleanMaximiser 4 ks

Dentální hygiena

Značka: ORAL-B
5.0
Oral-B CrossAction je náhradní kartáček určený pro všechny typy elektrických zubních kartáčků Oral-B (kromě CrossAction Power).
Skladem na e-shopu
495

O produktu

50093672

Kartáčková hlava CrossAction má coby jedna z prémiových kartáčkových hlav Oral-B dokonale zkosená vlákna pod úhlem 16 stupňů, která odstraňují až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B CrossAction disponují technologii CleanMaximiser, která způsobí zežloutnutí původně zelených vláken ve chvíli, kdy je již potřeba hlavici vyměnit. To pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Vlákna se zaoblenými konci jsou šetrná k zubům i dásním. Hlavice jsou kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4 náhradní hlavice pro sonické zubní kartáčky Oral-B
  • technologie CleanMaximiser vám pomůže poznat, kdy je čas vyměnit kartáčkovou hlavu za novou
  • kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B (kromě modelů Pulsonic & iO)

banner


Použití

Zubní lékaři doporučují vyměňovat kartáčkovou hlavu každé tři měsíce. Zdokonalené kartáčkové hlavy CrossAction clean obsahují technologii vláken CleanMaximiser, díky které zelená vlákna zežloutnou. Tím upozorňují, že je čas kartáčkovou hlavu vyměnit, aby bylo čištění stále optimální.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.