Dentální hygiena

Oral-B Vitality Kids Mickey elektrický zubní kartáček

Značka: ORAL-B

Dětský elektrický zubní kartáček Oral-B Vitality v designu Mickey Mouse šetrně odstraňuje plak a motivuje děti k čištění pomocí mobilní aplikace. Vhodný pro děti od 3 let.

1 350

O produktu: Oral-B Vitality Kids Mickey elektrický zubní kartáček

50132719

Úvod

S elektrickým zubním kartáčkem Oral-B Vitality Kids si vaše děti budou čistit zuby nejen správně, ale hlavně rády. Kartáček v designu Mickey Mouse je osazený kulatou rotující kartáčkovou hlavou, která důkladně odstraňuje plak. Zároveň je ovšem hlava s extra měkkými vlákny mimořádně šetrná k dětským zubům i dásním. Kartáček je vhodný pro děti od 3 let. Na jedno nabití vydrží kartáček až 8 dní provozu, takže jej bez problémů můžete vzít i na cesty.

 Oral-B Vitality Kids Mickey elektrický zubní kartáček8

Děti si vytvoří zdravý návyk

Kartáček vašim ratolestem pomůže vybudovat k čištění kladný vztah. Propojte ho se zdarma dostupnou aplikací Disney Magic Timer – děti pak budou celým procesem provázet jejich oblíbené postavičky. O správnou délku čištění se zase postará 2minutový časovač. Aby i ty nejtvrdohlavější děti začalo čištění zoubků bavit, najdete v soupravě najdete i 4 samolepky, kterými můžete kartáček ozdobit a motivovat tak děti ke správné ústní hygieně.

Hlavní vlastnosti:

  • elektrický zubní kartáček
  • vhodný pro děti od 3 let
  • extra měkká vlákna kartáčkové hlavice jsou šetrná k zubům i dásním
  • Ni-MH baterie (výdrž až 8 dní)
  • mobilní aplikace Disney Magic Timer

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.