Orissa Pupalkový olej s vitaminem E

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

239 ušetříte 50 Kč

Původní cena 289 Kč, sleva 17%

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Blíží se menses, jste podrážděná a naskáčou Vám pupínky? ORISSA® obsahuje olej z pupalky dvouleté lisovaný za studena, který pomůže zklidnit premenstruační i menstruační potíže. Zároveň udržuje správnou hormonální rovnováhu a také zklidní pleť. Navíc je olej prospěšný pro srdce a cévy, přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. Přidaný vitamin E je antioxidant a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky 1-3x denně spolu s jídlem. Tobolky jsou bez lepku.

Složení:

Pupalkový olej 500 mg v 1 tobolce (z toho gama-linolenová kyselina 50 mg), antioxidant vitamin E 10 mg v 1 tobolce (83 % denní referenční hodnoty příjmu), želírující látka želatina, zvlhčující látka glycerol, čištěná voda.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Pokud užíváte léky snižující srážlivost krve, fenothiazin nebo je ve Vaší anamnéze epilepsie, konzultujte užívání přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.