Péče o dítě

Pampers Harmonie vel. 1 2–5 kg dětské pleny 102 ks

Značka: PAMPERS
Produktová řada: Harmonie
  • Plenky Pampers Harmonie jsou vyrobené z prvotřídní bavlny, hebkých rostlinných vláken a jiných pečlivě vybíraných materiálů, navíc nejsou parfemované, takže jsou šetrné k pokožce vašeho děťátka.
Získejte až 800 Kč zpět z nákupu produktů Procter & Gamble
599

O produktu: Pampers Harmonie vel. 1 2–5 kg dětské pleny 102 ks

50133248

Úvod

Nová řada plenek Pampers Harmony zajistí vašemu děťátku až 12 hodin sucha a maximální šetrnost k jeho citlivé pokožce. Jsou vyrobené z prvotřídní bavlny, hebkých rostlinných vláken a jiných pečlivě vybíraných materiálů a složek rostlinného původu. Samozřejmostí je, že jsou dermatologicky testované, takže zaručují bezpečnost a šetrnost k pokožce vašeho batolete.

Maximální šetrnost a jemnost

Plenky Pampers Harmony zaručují až 12 hodin sucha a jistotu kvality, na kterou se rodiče mohou spolehnout. Jsou bez parfemace, neobsahují pleťové mléko ani žádné z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny. Jsou vybavené praktickým indikátorem vlhkosti od Pampers a mají roztomilý potisk: vy i vaše děťátko si je absolutně zamilujete. Plenky Pampers Harmonie se vyrábí z celulózy získávané z udržitelných zdrojů a mají jednu z nejnáročnějších certifikací na světě, Oeko-Tex Standard 100.

Pampers Harmonie vel.5 11–16 kg dětské pleny 24 ks2

Hlavní vlastnosti:

  • dětské pleny, které zajistí až 12 hodin sucha
  • vyrobené z bavlny, jemných rostlinných vláken a dalších šetrných složek
  • bez parfemace
  • praktický indikátor vlhkosti
  • velikost 1 sedí dětem s váhou přibližně 2–5 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.