PARAKITO Roll-on pro EXTRA silnou ochranu proti komárům a klíšťatům 20 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Značka: PARAKITO
PARAKITO Roll-on Vás bude celých 7 hodin chránit před klíšťaty a až 11 hodin působí proti běžným komárům. Úplná ochrana před komáry a klíšťaty v tropických oblastech.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
339

O produktu

50126128

Dlouhotrvající extra silná ochrana proti komárům a klíšťatům. Ať se chystáte na dovolenou do tropů či chcete trávit čas na zahradě nebo u vody, nenechte si zkazit léto obtěžujícím hmyzem. Repelent PARAKITO Roll-on Vás bude celých 7 hodin chránit před klíšťaty a působí až 11 hodin proti běžným komárům. Poskytuje úplnou ochranu proti komárům a klíšťatům v tropických oblastech. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Patentovaná technologie ClayCell-Complex™ snižuje pronikání repelentních složek do pokožky, a tak zvyšuje jejich účinnost. Neobsahuje alkohol ani povrchově aktivní látky.

Dlouhotrvající ochrana

  • Aedes albopictus (komár tygrovaný) – přenašeč viru dengue a zika – 10 hodin
  • Anopheles gambiae – přenašeč malárie – až 6 hodin
  • Culex (běžný komár) – 11 hodin
  • klíšťata – 7 hodin

Prokázaná účinnost

Všechny testy účinnosti výrobků PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů. 


Složení

PMD-Citrepel Olej z citronelly jávské.

Použití

Aplikujte na pokožku podle Vašich potřeb. Roll-on umožňuje cílenou a přesnou aplikaci na odkryté části těla – krk, zápěstí, kotníky – bez roztírání. Při procházce trávou aplikujte roll-on kolem kotníků, abyste předešli výstupu klíšťat. Vyhněte se kontaktu s očima. Pro déle trvající účinek lze kombinovat s náramky PARAKITO.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, protože obsahuje éterické oleje. Uchovávejte mimo dosah dětí! Standardní věty o nebezpečnosti: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.