Paranit Extra silný šampon 100 ml + hřeben

Zdravotnické prostředky

Značka: PARANIT
Paranit Extra Silný šampon usmrtí 100 % vší během 5 minut a zároveň chrání až 72 hodin před opakovanou nákazou. Balení obsahuje hřeben na vyčesávání hnid.
Skladem na e-shopu
335 ušetříte 84 Kč

Původní cena 419 Kč sleva 20%

O produktu

50128096

Zdravotnický prostředek pro ošetření vlasů při napadení vlasů vší dětskou. Paranit Extra Silný šampon je 100% účinný proti vším během 5 minut a ještě další 3 dny působí jako prevence před opakovanou nákazou. Jeho účinnost je založena na technologie LPF, která vytváří ve vlasech pro vši nepříznivé podmínky.  Přípravek neobsahuje silikony a snadno se vymývá a vyčesává. Neobsahuje insekticidy, takže parazit není schopen vytvořit rezistenci a jeho použití je účinné i opakovaně. Balení obsahuje hřeben pro vyčesání hnid.

Hlavní vlastnosti:

  • rychlý účinek již během 5 minut
  • prevence před opakovaným napadením až 72 hodin
  • snadno se vymývá a vyčesává
  • neobsahuje silikony
  • bez insekticidů

Složení

Parafín (minerální olej), Laureth – 4, MIPA – Laureth sulfát, Diethanolamid kokosového oleje, Akrylátový kopolymer, Iso-dodekan, Geraniol, Fenyletyl fenylacetát, Citronellol, Nerolidol (směs cis- a trans- izomerů), Geranyl – acetát, Sezamový olej.

Použití

Naneste šampon do napadených vlasů a nechte působit proti vším 5 minut. Pro úspěšné ošetření proti hnidám nechte působit až 10 minut. Používejte podle potřeby.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Ukládejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima a sliznicemi.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.