Drogerie

Persil Prací gel Deep Clean Color 2,835 l 63 dávek

Značka: PERSIL

Prací gel Persil Deep Clean Color dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Udržuje syté a zářivé barvy. Chrání pračku před usazeninami.

349
Doprava zdarma

O produktu: Persil Prací gel Deep Clean Color 2,835 l 63 dávek

50147962

Úvod

Prací gel Persil Deep Clean Color dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Je velmi šetrný k jemným tkaninám. Udržuje syté a zářivé barvy, zachovává tvar látky a zabraňuje žmolkování. Dále také chrání pračku před zanesením a prodlužuje její životnost. Složení gelu je šetrné k pokožce i k životnímu prostředí. Prostředek obsahuje 92 % biologicky rozložitelných složek*. Funguje i při nízkých teplotách od 20 °C. Šetří energii, a i přesto přináší skvělé výsledky. 

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné skvrny
  • udržuje syté a zářivé barvy
  • chrání pračku před usazeninami

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.


Složení

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, fosfonáty, enzymy, parfémy (limonene), konzervační činidla: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.


Použití

Dávkujte dle informací obalu. Jedno balení obsahuje cca 63 dávek. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie.


Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.