Drogerie

Persil Prací gel Lavender Color 4,95 l 110 dávek

Značka: PERSIL
5.0
  • Prací gel Persil Deep Clean Color dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Udržuje syté a zářivé barvy. Chrání pračku před odérem.
449 ušetříte 50 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 499 Kč

O produktu: Persil Prací gel Lavender Color 4,95 l 110 dávek

50148008

Úvod

Prací gel Persil Deep Levander Color dokonale prostupuje vlákny a odstraňuje i zažrané nečistoty a odolné skvrny. Je velmi šetrný k jemným tkaninám. Udržuje syté a zářivé barvy, zachovává tvar látky a zabraňuje žmolkování. Dále také chrání pračku před nepříjemnými pachy. Složení gelu je šetrné k pokožce i k životnímu prostředí. Prostředek obsahuje 92 % biologicky rozložitelných složek*. Funguje i při nízkých teplotách od 20 °C. Šetří energii, a i přesto přináší skvělé výsledky. Voní po levanduli.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné skvrny
  • udržuje syté a zářivé barvy
  • s okouzlující vůní levandule

*Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.


Složení

5-15 % aniontové povrchové aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, fosfonáty, enzymy, parfémy (benzyl salicylate, coumarin, limonene, linalool), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.


Použití

Dávkujte dle informací obalu. Jedno balení obsahuje cca 110 dávek. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné textilie.


Upozornění

Může vyvolat alergickou kožní reakci. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.