Pet health care IXXO Obojek pro psy 65 cm 1 ks

Biocidní přípravky, repelenty

NAVÍC Pet health care MATTEO antiparazitární šampon pro psy 200 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Pet health care MATTEO antiparazitární šampon pro psy 200 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

549

Cena za 1 kus(tbl): 549 Kč

O produktu

Repelentní obojek pro Vaše domácí mazlíčky. IXXO Obojek pro psy působí proti klíšťatům (Ixodes ricinus) a blechám (Ctenocephalides). Obsahuje repelent IR3535 a přírodní geraniol. Geraniol je součástí citronelového oleje získávaného z rostliny Cymbopogon citratus (voňatka citronová). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti klíšťatům a blechám
  • dvojí účinek - parazity odpudí anebo vysuší
  • aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti a kůže zvířete
  • obojek je účinný po dobu až 4 měsíců (zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení)
  • délka 65 cm

Složení

150 g/kg ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát; 2 g/kg geraniol.

Použití

IXXO Obojek pro psy nasaďte zvířeti na krk. Zakraťte tak, aby po zapnutí obojku na krk zvířete zůstaly minimálně 3–4 cm obojku za přezkou. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete.

Upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.