Pet health care IXXO Obojek pro psy 65 cm 1 ks

Biocidní přípravky, repelenty

3.5
IXXO Obojek pro psy je repelentní obojek pro psy s obsahem repelentu IR3535 a geraniolu. Působí proti klíšťatům a blechám. Parazity odpuzuje a dehydratuje.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks produktů značky Pet Health Care v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
505

Cena za 1 kus: 505 Kč

O produktu

50126846

Repelentní obojek pro Vaše domácí mazlíčky. IXXO Obojek pro psy působí proti klíšťatům (Ixodes ricinus) a blechám (Ctenocephalides). Obsahuje repelent IR3535 a přírodní geraniol. Geraniol je součástí citronelového oleje získávaného z rostliny Cymbopogon citratus (voňatka citronová). Působí repelentně a navíc klíšťata i blechy dehydratuje, vysuší. I když se parazit zachytí, obvykle nemá dostatek času na předání infekce psovi.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti klíšťatům a blechám
  • dvojí účinek - parazity odpudí anebo vysuší
  • aktivní látky se postupně uvolňují z obojku do srsti a kůže zvířete
  • obojek je účinný po dobu až 4 měsíců (zvlhnutí ani namočení obojku nezkracuje dobu působení)
  • délka 65 cm

Složení

150 g/kg ethyl-N-acetyl-N-butyl-β-alaninát; 2 g/kg geraniol.

Použití

IXXO Obojek pro psy nasaďte zvířeti na krk. Zakraťte tak, aby po zapnutí obojku na krk zvířete zůstaly minimálně 3–4 cm obojku za přezkou. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže. Průběžně kontrolujte stav a usazení obojku na krku zvířete.

Upozornění

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.