Péče o dítě

Petit Lulu SIO complete suchý zip 1 ks tyrkysová peříčka

Značka: PETIT LULU
  • Sada se svrchními kalhotkami, bambusovou základnou SIO basic START a odepínatelným jádrem SIO s vysoce savou schopností pro děti od 4 do 15 kg.
NAVÍC Petit Lulu Přebalovací podložka Duhové hvězdy 1 ks Při nákupu označených produktů značky Petit Lulu v minimální hodnotě 699 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Petit Lulu Přebalovací podložku Duhové hvězdy 1 ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na roušky a nanofiltry. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
635

O produktu: Petit Lulu SIO complete suchý zip 1 ks tyrkysová peříčka

50122231

Úvod

Nová verze Petit Lulu SIO complete se zapínáním na suchý zip je speciálně navržená pro denní i noční nošení. Svou savostí se dokonale vyrovná jednorázové pleně. Sada je tvořena jednovelikostními svrchními kalhotkami, bambusovou základnou SIO basic START a krátkým odepínatelným jádrem SIO s vysoce savou schopností. Svrchní kalhotky jsou nepromokavé, ale prodyšné. Unikátní olemování flísovými křidélky dobře izoluje a zároveň miminko netlačí ani neškrtí. Velikost je snadno nastavitelná pro děti od 4 do 15 kg. V něžném designu s tyrkysovými peříčky.

Hlavní vlastnosti:

  • speciálně navržené pro děti od 4 do 15 kg
  • nepromokavé, ale velmi prodyšné
  • pro denní i noční použití

Složení

100 % polyester, líc a rub: 60 % viskóza (bambus), 40 % bavlna (bio), výplň: 80 % bavlna, 20 % polyester


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.