Pharcos Liposkin Pro - 14 flakonů x 10 ml

Doplněk stravy

Značka: PHARCOS
Specifické probiotikum podporující léčbu akné a udržení dobrého stavu pleti. Doplněk stravy s obsahem Lactobacillus rhamnosus, Laktoferinu a Nikotinamidu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50085437

NORMALIZACE PLETI – AKNÓZNÍ PLEŤ - Doplněk stravy s obsahem Lactobacillus rhamnosus, Laktoferinu a Nikotinamidu. Specifické probiotikum podporující léčbu akné a udržení dobrého stavu pleti po léčbě.

INDIKACE: Liposkin® Pro je doplněk stravy s obsahem Lactobacillus rhamnosus, Laktoferinu a Nikotinamidu. Nikotinamid přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: Doporučujeme užívat jeden flakon denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Datum použitelnosti se vztahuje na správně uchovávaný výrobek v neporušeném obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti mladších tří let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý způsob života.

SLOŽENÍ: Obsah dávkovacího uzávěru: Lactobacillus rhamnosus SP1 (Lactobacillus rhamnosus, kukuřičný škrob; může obsahovat kasein - mléčný derivát), Protispékavé látky: Oxid křemičitý. Obsah flakonu: Voda, Fruktóza, Laktoferin (obsahuje mléko a mléčné deriváty), Regulátor kyselosti: Mléčnan sodný 60% roztok, Nikotinamid, Konzervační látky: Sorbát draselný, Aroma lesních plodů. Regulátor kyselosti: Kyselina citronová.

ÚDAJE O VÝŽIVOVÉ HODNOTĚ V denní dávce
(jeden flakon)
Nicotinamide (Vit. PP) 36 mg
Laktoferin 200 mg
Lactobacillus rhamnosus SP1 3 mld

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.