Pharcos

Seřadit podle

   Pod názvem značky PHARCOS se skrývá složenina dvou slov - pharma (farmacie) a cosmetics (kosmetika). Samotné jméno již tedy napovídá, že jde o společnost zabývající se péčí o lidskou pleť a pokožku celého těla. V nabídce PHARCOS najdete jak kosmetické produkty, tak i doplňky stravy nebo zdravotnické prostředky.

   Produktové řady PHARCOS jsou speciálně vytvořeny podle konkrétní problematiky, kterou lidská kůže může představovat. Vyberte si z nabídky podle svého typu pokožky ty výrobky, které jsou určeny právě pro vás. PHARCOS  Cromovit pomáhá k obnově pigmentace. PHARCOS Liposkin byl vyroben ke zmírnění příznaků akné. Pokud máte problémy s alopecií neboli vypadáváním vlasů a chlupů, vyzkoušejte kapsle PHARCOS Deltacrin.

   K vyhlazení pokožky a sjednocení pigmentačního tónu vám pomůžou výrobky z produktové řady PHARCOS  Spotless. Značka si umí poradit i se suchou a popraskanou pokožkou, kterou vyživuje a intenzivně hydratuje produktová řada v Iperker. Ani sluneční paprsky na vás nevyzrají. U problémů s aktinickou keratózou vyzkoušejte produkty PHARCOS Fotoker a vyjděte v létě ze dveří sebevědomě v oblíbených šatech na ramínka.

   PHARCOS Liposkin pro - 28 flakonů x 10ml a Pharcos Deltacrin capsule cps.60 jsou doplňky stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

   Pharcos Fotoker - actinic dermatologický krém 50ml je zdravotnický prostředek.