Pharmaton Geriavit 100 měkkých tobolek

Doplněk stravy

Doplněk stravy se standardizovaným extraktem ženšenu G115, s vitamíny, minerály, stopovými prvky, lecitinem a rutinem. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104893

Moderní životní styl je neúprosný, neustálý spěch, stres, únava, časté nemoci… Trávíme dlouhé hodiny vyčerpávající prací a pak nám nezbývá energie na aktivní odpočinek, který by nám pomohl udržet zdravou rovnováhu. Duševní i fyzická výkonnost potom zákonitě klesá ve všech oblastech. A právě pro tyto případy byl vyvinut prémiový multivitaminový doplněk stravy Pharmaton s výtažky ženšenu. Pharmaton pomůže překonat období zvýšené zátěže, únavy a stresu.

Ženšen patří mezi z nejznámější a nejprověřenější adaptogeny. Adaptogeny jsou rostlinné produkty zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím (vyčerpání, stres, tělesná únava, zvýšená psychická i fyzická zátěž). Adaptogeny svými komplexními účinky zlepšují schopnost adaptovat se (přizpůsobit se) na změněné podmínky.

PHARMATON vyzkoušejte:

  • při stavech vyčerpání (např. vyvolanými stresovými situacemi), únavě, pocitech slabosti, snížené koncentraci a snížené duševní vnímavosti
  • při nevyvážené nebo nedostatečné výživě (např. při redukčních či léčebných dietách, při nechutenství)
  • v době rekonvalescence
  • pro celkovou odolnost organismu, například v době zvýšeného výskytu infekčních onemocnění
  • při nedostatku vitamínů a minerálních látek

Dávkování:

Doporučené dávkování je jedna tobolka nejlépe spolu s jídlem, při snídani.

Složení:

Standardizovaný výtažek z kořenů G115 40 mg, Vitamín C 60 mg, Niacin 16 mg, Tokoferol 12 mg, Pyridoxin 1,4 mg, Riboflavin 1,4 mg, Thiamin 1,1 mg, Retinol 800 ug, Biotin 50 ug, Kys. Listová 200 ug, Kalciferol 5 ug, Kobalamin 2,5 ug, Železo 10,5 mg, Mangan 2 mg, Měď 1 mg, Selen 55 ug, Zinek 1,5 mg, Vápník 120 mg, Lecitin 100 mg v 1 tobolce.

Produkt obsahuje laktozu, podzemnicový olej, sojový lecitin.

Upozornění:

Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.