Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/10 náhradní hlavice 4 ks

Dentální hygiena

5.0
Balení 4 ks náhradních hlavic Philips Sonicare Optimal White. Odstraní až 7× více plaku než klasický kartáček a odstraňují skvrny z povrchu zubů.
809

O produktu: Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/10 náhradní hlavice 4 ks

50110175

banner2

Kartáčková hlavice Philips Sonicare Optimal White je navržena pro hloubkové čištění zubů, odstranění skvrn a zářivý úsměv. Vlákna ve tvaru diamantu zajistí o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne. Současně odstraní až 7x více plaku než manuální zubní kartáček.

banner1

Využívejte všech výhod sonické technologie s hlavicemi Philips Sonicare. Šetrná sonická technologie zajistí efektivní stírání zubního plaku ze zubů, a zároveň hlavice kartáčku dokáže napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provede 62 000 jemných, ale vysoce účinných pohybů, tedy mnohonásobně více než při ručním čištění. Zajistí vám úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  

bannerHlavice jsou hustě osazené kvalitními vlákny ve tvaru diamantu, které odstraní až 7x více plaku než ruční zubní kartáček. Také ze zubů odstraňují povrchové skvrny, takže už po týdnu používání můžete mít dvakrát bělejší chrup.

banner4

Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální. Hlavice pozná opotřebení a upozorní vás na včasnou výměnu.

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6062/10 náhradní hlavice 2 ks3

Toto balení obsahuje čtyři kusy hlavic Sonicare Optimal White. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Kartáčkové hlavice Philips Sonicare Optimal White je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4 ks hlavic Sonicare Optimal White Standart
  • odstraňují skvrny na zubech
  • o 100 % bělejší zuby během jednoho týdne
  • odstraní až 7x více plaku
  • kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare (kromě modelů Essence a PowerUp Battery)

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění  a garantované výsledky péče o zuby a dásně díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare

banner


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.