Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43 sonický zubní kartáček

50110150

Dentální hygiena

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite HX6762/43 vám pomůže dosáhnout bělejšího úsměvu, a to již během pouhých dvou týdnů. Kartáček čistí i hluboko mezi zuby a podél linie dásní a efektivně odstraňuje plak i skvrny na povrchu zubů, abyste měli zářivější úsměv. Díky šikmému krčku se snáz dostanete k zadní stěně zubů. Kartáček je šetrný a bezpečný a můžete ho používat i na rovnátka, zubní náhrady či obnažené krčky.

Na výběr máte ze dvou režimů: Clean je určený k běžnému každodennímu čištění, zatímco Clean and White přidá k základním dvěma minutám ještě 30 sekund, během kterých byste se měli zaměřit na viditelné zuby v přední části úst. Kartáček odstraní nečistoty od kávy, tabáku, vína, čaje apod., přičemž viditelně bělejší zuby můžete mít již za dva týdny.

Snadný přechod z manuálního kartáčku

S přechodem vám pomůže například chytrý úvodní program, který během prvních 14 použití postupně zvyšuje intenzitu čištění, takže si na sonické čištění snáze zvyknete. Se správnou délkou čištění vám pak bude asistovat 2minutový časovač, který vás navíc díky funkci Quadpacer upozorňuje po 30 sekundách, že je čas přejít na další kvadrant úst.

Hlavice ProResults a DiamondClean

Součástí balení jsou dvě kartáčkové hlavice. Sonicare ProResults je vhodná pro dlouhodobé i začínající uživatele sonických kartáčků. Vlákna kartáčkové hlavice dokonale kopírují tvar zubu a zajistí důkladné čištění i v obtížně dosažitelných oblastech – odstraňují až dvakrát více plaku než ruční kartáček.

Hlavice DiamondClean díky vláknům ve tvaru diamantového brusu odstraňuje až o 100 % více skvrn z povrchu zubů, takže jsou bělejší již po sedmi dnech použití. Rovněž odstraňuje až 7× více plaku než běžný manuální kartáček.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 režimy čištění (Clean, Clean & White)
  • až 31 000 stěrů za minutu
  • výdrž baterie až 3 týdny
  • 2 kartáčkové hlavice v balení (1× ProResults a 1× DiamondClean)
  • časovač na 2 min s upozorněním po 30 sekundách