Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

Zdravotnické prostředky

Značka: PHILIPS
Kompresorový inhalátor od společnosti Philips je určen pro použití doma i ve zdravotnických zařízeních. Nabízí vysoký výkon proudění 9,4 litru za minutu, takže se doba inhalace snižuje na pouhých 5 –7 minut.
Skladem na e-shopu
2 087

O produktu

50073954

Společnost Philips vytvořila inhalátor InnoSpire Elegance, který nabízí rychlou, účinnou a spolehlivou úlevu. Silný kompresor a kompaktní design se daly dohromady, aby vám zajistily komplexní pomůcku při potížích s dýcháním. Využitím technologie Sidestream Plus se výkon zvyšuje až na 9,4 litru za minutu, díky čemuž dochází k výraznému zkrácení inhalační doby, která vám nyní zabere pouhých 5–7 minut.

Nízká hmotnost, vysoká výkonnost

Ačkoliv se inhalátor snadno přenáší (váží pouze 1,5 kilogramu), je vyroben v robustním provedení, které mu zaručuje dlouhodobě bezchybný provoz. Je proto vhodný pro všechny, kteří jej potřebují používat pravidelně a často.

Přístroj lze zakoupit nejen domů pro osobní potřebu, ale najde své využít také v lékařských ordinacích či jiných zdravotnických zařízeních. Jedna nebulizační nádobka má životnost 12 měsíců a po celou tuto dobu uživatelům zajistí přísun vysoce kvalitního aerosolu.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.