Dentální hygiena

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček růžový

Sonická technologie kartáčku Philips Sonicare 3100 jemně odstraní až 3x více plaku než manuální kartáček. Zabudovaný tlakový senzor upozorní při přílišném tlaku a praktické časovače napomáhají správnému čištění.

1 290
Ušetříte 7%

Původní cena:  1 390 Kč  ·  sleva 100 Kč

Nejnižší cena před slevou: 1390 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček růžový

50135998

Úvod

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

banner

Sbohem manuální zubní kartáčku, vítej sonická technologie! Sonická technologie kartáčku Philips Sonicare 3100 jemně odstraní až 3x více plaku než manuální kartáček. Zabudovaný tlakový senzor upozorní při přílišném tlaku a praktické časovače napomáhají správnému čištění.

Hlavní vlastnosti:

  • sonická technologie s 31 000 pohyby/min
  • zabudovaný tlakový senzor
  • 1 režim čištění, 2 časovače
  • hlavice ProResults Standard
  • připomenutí výměny hlavice BrushSync
  • odstraňuje až 3x více zubního plaku*
  • výdrž baterie až 2 týdny**
  • praktické cestovní pouzdro

Philips Sonicare 3100 HX3671/13 sonický zubní kartáček bílý3

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 31 000 jemných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajistí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček3

Je klinicky prokázáno, že elektrický zubní kartáček Sonicare s inovativní sonickou technologií odstraní až 3x více plaku než manuální zubní kartáček. Odstraňuje plak ze zubů a dásní, a přitom vaše dásně chrání. Užijete si dva týdny pravidelného používání** na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.  

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček4

Zabudovaný tlakový senzor automaticky sleduje tlak, který na zuby při čištění vyvíjíte. Při přílišném tlaku kartáček začne jemně vibrovat a tím vás upozorní, že byste měli zmírnit tlak při čištění. Vy si přílišného tlaku ani nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě a pomáhá tak chránit vaše zuby a dásně.

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček5

Kartáček Philips Sonicare řady 3100 má režim Clean pro výjimečné každodenní čištění. V balení obsahuje kartáčkovou hlavici C1 ProResults ve standardní velikosti. Kartáček je vybaven dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout. Časovač QuadPacer dohlíží, jak dlouho jste strávili čištěním jednotlivých částí úst. SmarTimer vám pohlídá 2 minuty čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček6

Pokud se sonickou technologií teprve začínáte, může chvíli trvat, než si na ni zvyknete. Program Easy-Start vám poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku.

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček7

Všechny kartáčkové hlavice se časem opotřebovávají a je potřeba je včas vyměnit, abyste si stále zajistili skvělé čištění. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, kartáček vás upozorní krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na rukojeti. Výsledky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare (všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare).

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček7

Uvědomujeme si, že plasty z napájecích adaptérů mají veliký dopad na životní prostředí. Řady elektrických zubních kartáčků 3100 se proto nabíjejí pomocí USB kabelu a nepatří k nim žádná speciální nabíječka. Díky tomu firma Phillips každý rok spotřebuje až o 189tisíc kg méně plastu. USB nabíjení je praktické i při cestování, stačí adaptér, do kterého zapojíte jak kartáček, tak i stávající zařízení, které již vlastníte.

Philips Sonicare ProResults 3100 HX3673/11 sonický zubní kartáček8

Díky tenkému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený i na cestách. Praktické kompaktní pouzdro s kartáčkem snadno uložíte do kabelky či příruční tašky, abyste jej měli vždy k dispozici. Užijete si k tomu dva týdny pravidelného používání** na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.  

banner

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky a ústní sprchy Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce. 

* ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem pro zdravější zuby a dásně

** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.