Doplněk stravy

Phyteneo Spasmophyt 10 ml

Značka: PHYTENEO

Doplněk stravy Phyteneo Spasmophyt podporuje normální funkci močového měchýře a ledvin díky extraktu z medvědice lékařské.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

195

Cena za 100 ml: 1 950,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Phyteneo Spasmophyt 10 ml

50041713

Úvod

Přípravek Phyteneo Spasmophyt obsahuje směs silic (borovicovou, mátovou, eukalyptovou, anýzovou, fenyklovou, heřmánkovou a pomerančovou), extrakt medvědice lékařské a vrby bílé. Fenykl přispívá k normální funkci močových cest. Medvědice lékařská podporuje normální funkci močového měchýře a ledvin. Extrakt z vrbové kůry obsahuje saligenin, který se v těle metabolizuje na kyselinu salicylovou. Má osvěžující účinek na tělo.

Hlavní vlastnosti:

  • účinná kombinace tradičních přírodních látek
  • čistě přírodní složení
  • rychlý nástup účinku

Dávkování

Při potížích 3–5 kapek / 4–5x denně před jídlem. 

Je možné dávkovat na kostce cukru apod. Přípravek není určen k dlouhodobému užívání, užívejte jej souvisle nejdéle 2 týdny. Nepoužívejte přípravek dříve než 14 dní od ukončení posledního užívání. Delší užívání konzultujte se svým lékařem.


Složení

Terpentýnová (borovicová) silice 30,4 %, Extrakt z medvědice lékařské 2,5 %, Eukalyptová silice 4 %, Anýzová silice 4,5 %, Mátová silice 3 %, Heřmánková silice 0,1 %, Fenyklová silice 4 %, Citroníková silice 2 %, Extrakt z vrby bílé 1,5 %.


Upozornění

Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.