Phytoxan 30 tablet

Doplněk stravy

Obsahuje dobromysl a šalvěj, které podporují imunitu, dobré trávení a normální funkci dýchacích cest. Černý pepř podporuje využitelnost ostatních látek.
Skladem na e-shopu
365

Cena za 100 g: 2 028 Kč

O produktu

50123628

Doplněk stravy s vyváženou kombinací rostlinných extraktů s fyziologickými účinky. Phytoxan tablety obsahují dobromysl a šalvěj lékařskou, které podporují imunitu, normální trávení a přispívají k normální funkci dýchacích cest. Černý pepř přispívá k dobrému trávení a podporuje biologickou využitelnost ostatních látek.

Hlavní vlastnosti:

  • dobromysl a šalvěj podporují přirozenou obranyschopnost organizmu
  • dobromysl, pepř a šalvěj přispívají k normální funkci dýchacích cest
  • dobromysl, pepř a šalvěj napomáhají normálnímu trávení

Dávkování

3x denně 1 tabletu, vždy během jídla, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Při problémech s polykáním je možné tablety rozdrtit a rozmíchat do tekutiny. Neužívejte déle než 5 po sobě jdoucích dnů.

Složení

Arabinogalaktany (rozpustná vláknina z kmene modřínů), plnidlo (mikrokrystalická celulosa) nať dobromysli (Origanum vulgare extrakt), plod pepřovníku černého (Piper nigrum, extrakt), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), list šalvěje (Salvia officinalis, extrakt).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.