Plasmon První lžička květák příkrm od ukončeného 6. měsíce 2x80 g

Ostatní příkrmy

Značka: PLASMON
Zeleninový příkrm Plasmon První lžička obsahuje pouze přírodní ingredience – květák z vybraných farem. Bez přidaného škrobu a soli. Ideální pomocník při prvních příkrmech.
Skladem na e-shopu
45

Cena za 100 g: 28 Kč

O produktu

50126899

Na prvních soustech vašeho děťátka záleží! Vyberte mu příkrm, u kterého přesně víte, co obsahuje. Plasmon První lžička květák je vyroben pouze z pečlivě vybraného květáku pěstovaného na slunných svazích Španělska. Ten je šetrně dušený na páře a neobsahuje už žádné přidané škroby, soli, barviva, konzervanty ani aromata. Ve skleničce je tedy pouze 70 % květáku a 30 % vody z procesu dušení. Příkrm je vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Balení obsahuje dvě skleničky po 80 gramech, což je ideální porce zeleniny pro vaše malé strávníky. Stačí ohřát a vaše děťátko může okusit novou skvělou chuť. Příkrm můžete také později kombinovat s masovými či rybími příkrmy, těstovinami nebo rýží.

Hlavní vlastnosti:

  • zeleninový příkrm od ukončeného 6. měsíce věku
  • obsahuje pouze 70 % květáku a 30 % vody
  • bez zahuštění, barviv, konzervantů a soli

Složení

70 % květák, 30 % voda z vaření.

Použití

Po odejmutí víčka dejte do teplé vodní lázně a vyndejte až obsah dosáhne požadované teploty. Dobře zamíchejte k požadované konzistenci a můžete servírovat nebo přidat do dětské výživy. Oddělená voda je přirozenou vlastností produktu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.