Positivum 30 tablet

Doplněk stravy

Přípravek Positivum obsahuje extrakty z meduňky lékařské a chmele otáčivého pro zdravý spánek a extrakt ze šafránu setého pro udržení pozitivní nálady. Určeno pro dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124062

Bylinné extrakty meduňky, chmele a šafránu pro zdravý spánek, pozitivní náladu a relaxaci. Určeno pro dospělé.

Hlavní složky:

  • meduňka lékařská příznivě působí na duševní zdraví, relaxaci a spánek
  • chmel otáčivý přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má uklidňující účinky, podporuje relaxaci a klidný spánek
  • šafrán setý příznivě ovlivňuje duševní zdraví, napomáhá relaxaci a udržení pozitivní nálady

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu 3x denně.

Složení

Extrakt z meduňky lékařské 150 mg, extrakt z chmele otáčivého 75 mg, extrakt ze šafránu setého 3,75 mg ve třech tabletách.

Plnidlo: celulóza, extrakt z meduňky lékařské, extrakt z chmele otáčivého, leštící látky: hydroxypropylmetylcelulóza a hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt ze šafránu setého, protispékavé činidlo: oxid křemičitý, barvivo: oxid titaničitý, leštící látka: hydroxypropylcelulóza, barviva: chinolinová žluť, hněď HT, brilantní čerň PN a zeleň S, leštící látky: včelí vosk, karnaubský vosk.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou důležité. Neužívejte při alergii na kteroukoli složku přípravku. Používání přípravku u osob řídících vozidla a obsluhujících stroje se nedoporučuje. O vhodnosti užívání přípravku během těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Přípravek by neměl být kombinován s jinými přípravky se sedativními a / nebo spacími vlastnostmi. Pokud současně užíváte antidepresiva, poraďte se, prosím, se svým lékařem nebo lékárníkem. Produkt není vhodný pro děti a mladistvé. Chinolinová žluť může mít nepříznivý účinek na aktivitu a koncentraci u dětí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.