PregnaFeed 30 měkkých tobolek

Doplněk stravy

Značka: PREGNAFEED
PregnaFeed je doplněk stravy s vyváženým složením vitaminů a minerálů pro těhotné a kojící ženy obohacený o DHA.  Správný průběh těhotenství a zdravý vývoj plodu i kojence.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
565

Cena za 100 g: 2 690 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50135389

Vitaminy, minerály a DHA pro Vás i Vaše miminko. Přípravek PregnaFeed je určen pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje látky, které přispívají ke správnému průběhu těhotenství a ke zdravému vývoji plodu a kojeného dítěte.

Hlavní složky:

  • folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a hrají důležitou roli v procesu dělení buněk
  • železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, napomáhá normální činnosti imunitního systému, podílí se na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
  • jód je důležitý pro tvorbu hormonů štítné žlázy a její správnou funkci, je nezbytný pro zdravý růst dětí, jejich tělesný a duševní vývoj
  • vitamin D se v uplatňuje při dělení buněk, pomáhá udržet normální stav kostí a zubů, a to nejen v průběhu těhotenství, přispívá také k normální funkci imunitního systému
  • DHA je omega 3 mastná kyselina, která je důležitá pro správný vývoj mozku a očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem (příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu 250 mg DHA a EPA)

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně po jídle.

Složení

Rybí olej 338 mg - z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 250 mg, železo 27 mg (193 % RHP), vitamin C 12 mg (15 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), niacin (vitamin B3) 4 mg (25 % RHP), kyselina pantothenová (vitamin B5) 3 mg (50 % RHP), mangan 2 mg (100 % RHP), vitamin E 1,8 mg (15 % RHP), riboflavin (vitamin B2)             1,4 mg (100 % RHP), pyridoxin (vitamin B6) 1,4 mg (100 % RHP), thiamin (vitamin B1) 1,1 mg (100 % RHP), folát (vitamin B9) 400 µg (200 % RHP), jód 200 µg (133 % RHP), vitamin K 75 µg (100 % RHP), selen 55 µg (100 % RHP), biotin (vitamin B7) 50 µg (100 % RHP), vitamin D 25 µg (500 % RHP), kobalamin (vitamin B12) 2,5 µg (100 % RHP) v jedné tobolce. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Rybí olej, hovězí želatina, zvlhčující látka: glycerol, elementární železo (karbonyl), zahušťovadlo: mono- a diglyceridy mastných kyselin, rafinovaný kokosový olej, L-askorban vápenatý, emulgátor: sójový lecitin, L-selenomethionin, oxid zinečnatý, síran manganatý, zahušťovadlo: oxid křemičitý, nikotinamid, kalcium-D-pantothenát, barvivo: oxid titaničitý, kyanokobalamin, DL-alfa-tokoferyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, vitamin D3 (cholekalciferol) v MCT oleji, L-methyl-folát vápenatý, jodičnan draselný, barvivo: oxid a hydroxid železitý, vitamin K1 (fyllochinon), D-biotin.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.