PresiDENT zubní pasta pro rovnátka a implantáty Professional 75ml

PresiDENT zubní pasta pro rovnátka a implantáty Professional 75ml

Kosmetika
79 Kč Dostupnost:
Skladem

Zubní pasta Braces and Implants system, neobsahuje fluoridy/ SLS / SLES / parabeny

Podrobné informace o produktu

Speciální složení s nízkou viskozitou a nízkým stupněm abrazivity, nepoškozuje zubní sklovinu a umožňuje efektivnější distribuci pasty v okolo rovnátek a drátků. Speciálně vyvinuto k vysoké prevenci proti zubnímu kazu a maximální ochraně podrážděných dásní u pacientů s rovnátky, implantáty nebo zubními náhradami.

Obsažený co-polymer (Calcium / Sodium PVM/ MA) vytváří na povrchu zubů film, zabraňující tvorbě zubního kamene. Antibakteriální složka Cetylpyridinium Chloride redukuje tvorbu zubního plaku a snižuje riziko gingivitidy. Obsahuje Xylitol. Přírodní enzym Papain rozpouští proteiny a má hojivý účinek na zuby a dásně. 

Díky neutrálnímu pH spolu s absencí Fluoridu Sodného nedochází ke korodování titanu, materiálu, který se používá pro endosteální implantáty.

Složení: Sorbito, Hydrated Silica, Aqua, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Calcium/Sodium PVM/MA Copolymer, Silica, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Cellulose Gum, Bisabolol, Acacia Senegal Gum, Gelatin, Calcium Glycerophosphate, Calcium Panthothenate, Calcium Lactate, Papain, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate, Cetylpyridinium Chloride, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Methylsothiazolinone, Limonene, Citric Acid, C.I. 42090, Ultramarines (C.I. 77007, Titanium Dioxide (C.I. 77891).

Parametry produktu

  • Značka
  • President
  • Forma
  • Pasta
  • EAN
  • 8030009703109
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků